POZNAJ NAS

My

 

Cześć! Mamy na imię Gosia i Dawid. Wspólnie realizujemy naszą pasję, jaką jest fotografia. Witamy na naszej stronie. Mamy nadzieję, że zagościcie tutaj na dłużej i powrócicie do naszych zdjęć jeszcze nie raz. Staramy się, aby były one wyjątkowe i za każdym razem inne. Dążymy do tego, aby nasze zdjęcia oddawały piękno miejsc i uroczystości, na które nas zapraszacie.
Jesteśmy parą pełną pomysłów, która uzupełnia się na co dzień jak i podczas pracy. Dzięki niej poznajemy wielu wspaniałych ludzi, dzielimy z nimi wyjątkowe chwile i zatrzymujemy je na fotografiach pełnych emocji. Chcemy abyście po latach mogli razem z rodziną i przyjaciółmi powrócić do ważnych chwil z Waszego życia. Każde zlecenie jest dla nas nowym wyzwaniem, do którego podchodzimy indywidualnie, tak jak jeden człowiek różni się od drugiego.
Duet fotografów. Dwa obiektywy – dwie, różne perspektywy. Naszą specjalnością jest uwiecznianie w naturalny i niewymuszony sposób najważniejszych momentów życia. Pozwólcie nam w nich uczestniczyć, a zagwarantujemy Wam wspomnienia zapisane w niepowtarzalnych kadrach.
team-image
team-image